מלגות מרשת “אופטינייס” לסטודנטים

 

השבוע הוענקו מלגות מרשת “אופטינייס” לסטודנטים הלומדים לתואר שני במדעי האופטומטריה. מדובר במלגות המכסות את חצי שכר הלימוד של הסטודנטים. רשת “אופטינייס” מעניקה מלגות המיועדות לסטודנטים מהחברה הערבית הלומדים לתואר שני בחוג למדעי האופטומטריה במכללה האקדמית הדסה. מוסטפא דקה, הבעלים והיו”ר של “אופטינייס” הינו בוגר המכללה והבעלים והיו”ר של רשת “אופטינייס”.

למוסטפא דקה, מייסד הרשת המצליחה יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום האופטומטריה, והיכרות נרחבת עם הענף. רשת אופטינייס קיימת 6 שנים, ופעילה בכל רחבי הארץ עם פריסה של 12 סניפים. הרשת משקיעה במקצועיות והשיקה לאחרונה קליניקה ייחודית לטיפול במקרים מיוחדים “אופטינייס מדיקל סנטר” המטפלת בפציינטים שסובלים מקרטקונוס ובמקרים מיוחדים ובמחלות במקטע קדמי של העין.

ההחלטה של “אופטינייס” להעניק מלגות לסטודנטים הלומדים את התחום נובעת מהרצון של דקה לסייע בקידום הדור הצעיר בחברה הערבית ולהתפתחות התחום. לתפיסתו, השקעה מהסוג הזה תעודד צעירים בחברה הערבית ללמוד את התחום ואף תאפשר לשמור על רמת מקצועיות גבוהה בענף שימשיך על ידי כך, להשתפר ולהשתכלל לאורך השנים.

פרופ’ ברטולד פרידלנדר, נשיא המכללה: “יש כאן שילוב מושלם של בוגר המכללה שהצליח מאוד בתעשייה בין השאר בזכות לימודיו במכללה ומצא לנכון להשקיע בחזרה בסטודנטים, מתוך היכרות וידיעה עד כמה חשובים הם לימודי התואר להצלחה בחיים. אנחנו מברכים את מוסטפא דקה על תרומתו לסטודנטים ומודים לו על היותו שגריר של החוג למדעי האופטומטריה בפרט והמכללה בכלל”.