הרשת שנותנת פתרונות לבעיות עיניים מיוחדות הגיעה לנצרת עילית

אופטיקה ‘אופטינייס’ פתחה סניף במתחם ‘מול הרים’ בעיר. הייחודיות: מיכשור חדשני ועבודה צמודה עם רופאים בכירים

רשת האופטיקה ‘אופטינייס’ השיקה סניף חדש במתחם ‘מול הרים’ בנצרת עילית. זהו הסניף ה־20 של הרשת הפרוסה ברחבי הארץ, כאשר הייחודיות של הסניף היא מכשור חדשני ומתן פתרון לבעיות עיניים מיוחדות ומורכבות, אשר בדרך כלל לא מוצאות את פתרונן בחנויות אופטיקה רגילות. הרשת עובדת בצמוד עם רופאים בכירים מכל רחבי הארץ למתן ייעוץ. הבעלים הם מוסטפא ולואי דקא, מומחים בעלי שם בתחום.

בחנות החדשה שנפתחה לאחרונה ניכר העיצוב החדשני עם צוות מקצועי. בנוסף קיים בה מבחר ענק של מותגים, לצד משקפיים במחירים עממיים. ברשת ניתן למצוא משקפי שמש, משקפי ראייה, עדשות מגע, אביזרי אופטיקה ועוד.
צוות עובדי החנות מומחה בהתאמת משקפיים ועדשות מגע וכולל אופטומטריסטים מוסמכים ובעלי ניסיון שעוברים הדרכות, הסמכות, סדנאות וכנסים לכל אורך השנה, תוך התמחות בהתאמת משקפיים לסובלים מקרטוקונוס וקרניות מעוותות, שזו למעשה הייחודיות של המקום, ולכן צויד המקום במכשור מתקדם הנמצא לרוב רק בבתי חולים במחלקות עיניים או בקליניקות של מומחים.

  

“לא כל מקום יכול להרשות לעצמו ציוד במחיר כזה, אנחנו החלטנו שאנחנו רוצים לתת את השירות הזה לכלל האוכלוסייה במקום לשלוח אותם למיליון מומחים שונים”, מסביר מוחמיד גרא, אופטמטריסט בכיר ברשת. במקרים של בעיות ראייה קשות, עובדים ברשת מול רופאי עיניים בכירים ויחד איתם מוצאים את הפתרונות המתאימים.

כמו כן הרשת הכשירה צוות מיוחד למען לקוחות המתקשים להגיע לסניף, שמגיע עד בית הלקוח באמצעות ניידת אופטיקה המצוידת בכל המכשור והאביזרים הדרושים לבדיקת ראייה מדויקת. הניידת מגיעה באופן קבוע לבתי אבות ולבתי ספר והרשת מעניקה גם שירות עד הבית לקשישים, לחולים סיעודיים ולנכים המרותקים למיטתם.

You’ll

However, not all essay reddit of writing services are made equally.

have to think of good arguments to be able to convince the reader to agree with your thoughts.